Cagiva Club®

O Cagiva Clubu®

PříjemFAQHledatRegistraceSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení

Share | 

počet převodových stupňů 6 vs 7

Goto down 
AutorZpráva
Sallen8

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 22. 03. 09

PříspěvekPředmět: počet převodových stupňů 6 vs 7   Sun Mar 22, 2009 3:38 pm

čau v hodně blízké době si budu pořizovat cagivu mito,
měl bych ale takový dotaz ohledně počtu převodových stupňů u mita, vím že Evo I má 7, což se mi zdá docela neobvyklé ale lákavé Smile, a Evo II má už jen 6 a tak by mě zajímalo jaká varianta je lepší, jde mi samozřejmě o sportovní požitek a radost z jízdy...může te mi někdo poradit... moc díky
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
trikpa

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 27. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: počet převodových stupňů 6 vs 7   Thu Mar 26, 2009 1:56 pm

hele ja mam 7 ... nijak mi to neprekazi ani o tom nevim .... pak sem jezdil na kamosovo rs a tam je 6 .. a ani sem nevedel ze tam je vic nebo min .. proste radis podle motoru ... a u mita jestli mit 6 nebo 7 ... vubec bych to neresil Wink
Návrat nahoru Goto down
biiagi

Poeet p?íspivku : 157
Registration date : 04. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: počet převodových stupňů 6 vs 7   Sat Mar 28, 2009 5:23 am

Uz mam druhe mito a u obou jsem mel 7 kvaltu a myslim ze to bude stejny jako s 6 akorat u 6 budou delsi ale mezi tim nebude rozdil urcite bych nevybiral podle poctu kvaltu Wink

Návrat nahoru Goto down
Quik

Poeet p?íspivku : 123
Registration date : 11. 02. 08

PříspěvekPředmět: Re: počet převodových stupňů 6 vs 7   Mon Mar 30, 2009 7:52 am

Zdar ja mám Cagivu raptor a ta má 6 kvaltu a rozdíl si myslim že v tom není 7kvaltů se ti vyplatí jedině že uděláš kit Polliny na 160 kubickej cm jinak to neni rozdil si myslim...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.cagiva.mysteria.cz
trikpa

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 27. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: počet převodových stupňů 6 vs 7   Thu Apr 09, 2009 9:41 am

ani pri 160 to podle me nema smysl .. prevodove to nepotahne dal .. myslim si ze je to akorat vic rozkouskovany ....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: počet převodových stupňů 6 vs 7   

Návrat nahoru Goto down

počet převodových stupňů 6 vs 7
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cagiva Club® :: Pokec atd. :: Pokec-
Přejdi na: